Medium
1
30
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 280 |
| Proteins | 22g |
| Carbohydrates | 30g |
| Fats | 10g |
| Sugar | 3g |
| Cholesterol | 50mg |
| Fiber | 3g |
| Sodium | 600mg |
| Serving | 1 slice (1/8 of pizza) |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas