Medium
1
15
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 320 |
| Proteins | 22g |
| Carbohydrates | 30g |
| Fats | 12g |
| Sugar | 2g |
| Cholesterol | 370mg |
| Fiber | 5g |
| Sodium | 450mg |
| Serving | 1 sandwich |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas