Medium
1
20
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 250 |
| Proteins | 6g |
| Carbohydrates | 5g |
| Fats | 22g |
| Sugar | 1g |
| Cholesterol | 80mg |
| Fiber | 3g |
| Sodium | 150mg |
| Serving | 1 slice |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas