Medium
1
20
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 350 |
| Proteins | 30g |
| Carbohydrates | 40g |
| Fats | 10g |
| Sugar | 5g |
| Cholesterol | 50mg |
| Fiber | 4g |
| Sodium | 600mg |
| Serving | 1 slice |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas