dificil
1
90
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 180 |
| Proteins | 6g |
| Carbohydrates | 25g |
| Fats | 7g |
| Sugar | 5g |
| Cholesterol | 20mg |
| Fiber | 2g |
| Sodium | 150mg |
| Serving | 1 croissant |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas