Medium
1
15
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 150 |
| Proteins | 15g |
| Carbohydrates | 10g |
| Fats | 5g |
| Sugar | 5g |
| Cholesterol | 10mg |
| Fiber | 2g |
| Sodium | 150mg |
| Serving | 1 serving |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas