dificil
1
45
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 150 |
| Proteins | 5g |
| Carbohydrates | 20g |
| Fats | 6g |
| Sugar | 5g |
| Cholesterol | 15mg |
| Fiber | 2g |
| Sodium | 100mg |
| Serving | 1 turnover |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas