dificil
1
30
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 180 |
| Proteins | 8g |
| Carbohydrates | 12g |
| Fats | 12g |
| Sugar | 2g |
| Cholesterol | 30mg |
| Fiber | 3g |
| Sodium | 150mg |
| Serving | 1 slice (1/8 of pie) |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas