Medium
1
15
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 120 |
| Proteins | 10g |
| Carbohydrates | 8g |
| Fats | 5g |
| Sugar | 3g |
| Cholesterol | 10mg |
| Fiber | 2g |
| Sodium | 200mg |
| Serving | 2 bites |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas