Medium
1
20
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 320 |
| Proteins | 25g |
| Carbohydrates | 30g |
| Fats | 15g |
| Sugar | 2g |
| Cholesterol | 60mg |
| Fiber | 8g |
| Sodium | 400mg |
| Serving | 1 taco |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas