Medium
1
15
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 450 |
| Proteins | 25g |
| Carbohydrates | 60g |
| Fats | 15g |
| Sugar | 2g |
| Cholesterol | 5mg |
| Fiber | 8g |
| Sodium | 300mg |
| Serving | 1 plate |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas