Medium
1
20
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 250 |
| Proteins | 30g |
| Carbohydrates | 10g |
| Fats | 10g |
| Sugar | 2g |
| Cholesterol | 70mg |
| Fiber | 2g |
| Sodium | 500mg |
| Serving | 1 serving (2 cups) |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas