Medium
1
30
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 220 |
| Proteins | 25g |
| Carbohydrates | 10g |
| Fats | 8g |
| Sugar | 1g |
| Cholesterol | 80mg |
| Fiber | 1g |
| Sodium | 400mg |
| Serving | 1 burger |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas