Medium
1
20
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 220 |
| Proteins | 40g |
| Carbohydrates | 2g |
| Fats | 8g |
| Sugar | 0g |
| Cholesterol | 120mg |
| Fiber | 0g |
| Sodium | 350mg |
| Serving | 1 serving |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas