Medium
1
15
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 220 |
| Proteins | 25g |
| Carbohydrates | 10g |
| Fats | 10g |
| Sugar | 3g |
| Cholesterol | 200mg |
| Fiber | 2g |
| Sodium | 400mg |
| Serving | 1 skewer (approx. 4 shrimp) |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas