Medium
1
15
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 350 |
| Proteins | 30g |
| Carbohydrates | 1g |
| Fats | 25g |
| Sugar | 0g |
| Cholesterol | 100mg |
| Fiber | 0g |
| Sodium | 600mg |
| Serving | 1 pork chop |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas