dificil
1
20
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 180 |
| Proteins | 10g |
| Carbohydrates | 5g |
| Fats | 15g |
| Sugar | 1g |
| Cholesterol | 50mg |
| Fiber | 3g |
| Sodium | 200mg |
| Serving | 1 slice (1/8 of the loaf) |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas