dificil
1
30
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 250 |
| Proteins | 10g |
| Carbohydrates | 20g |
| Fats | 15g |
| Sugar | 5g |
| Cholesterol | 70mg |
| Fiber | 3g |
| Sodium | 200mg |
| Serving | 1 slice |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas