Medium
1
15
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 60 |
| Proteins | 5g |
| Carbohydrates | 1g |
| Fats | 4g |
| Sugar | 0g |
| Cholesterol | 165mg |
| Fiber | 0g |
| Sodium | 50mg |
| Serving | 1 egg half |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas