Medium
1
15
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 180 |
| Proteins | 10g |
| Carbohydrates | 22g |
| Fats | 8g |
| Sugar | 2g |
| Cholesterol | 0mg |
| Fiber | 6g |
| Sodium | 200mg |
| Serving | 1/4 cup |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas