Medium
1
20
| Component | Amount |
|---|---|
| Calories | 320 |
| Proteins | 40g |
| Carbohydrates | 5g |
| Fats | 15g |
| Sugar | 3g |
| Cholesterol | 90mg |
| Fiber | 1g |
| Sodium | 400mg |
| Serving | 1 chicken breast |
All Rights Reserved to the website - burnfat4buildmuscle.com © 2026 by
Robô das Receitas